אפליקציית אנגלס
יותר כיף באפליקציה!
הורדת האפליקציה
המשך באתר הרגיל
דלג לתוכן העמוד

מצטייני החינוך

טקס מצטיינים והוקרה לאנשי החינוך בקריית מלאכי התקיים בשבוע שעבר. 27 המצטיינים נבחרו על ידי ועדת איתור מיוחדת. בסוף הכנס הופיעו 'הפרויקט של רביבו'


מנהלות ומנהלי בתי הספר בקריית מלאכי התבקשו לפני מספר חודשים על ידי אגף החינוך לאתר 3 אנשי חינוך בולטים, בכל מוסד חינוכי. לאחר מכן התכנסה ועדה שכללה את היו"ר אלי כהן- יועץ ראש העיר לענייני חינוך והחברים:  שלמה אלחרר- המתכלל העירוני ורונן אתגר- מנהל מחלקת הנוער. הוועדה ראיינה את כל המומלצים ומכל בית ספר נבחר מצטיין אחד. המצטיינות ממחלקת הגנים נבחרו על ידי בחירה של גננת וסייעת מהחינוך הממלכתי והחרדי כ"א ושתי גננות וסייעות נוספות מהחינוך הממלכתי דתי מאחר והוא הגדול ביותר בעיר. בנוסף נבחרו מצטיינים נוספים מהחינוך הבלתי פורמלי.

אנשי ונשות החינוך עלו לבמה שם קיבלו אותם בין היתר: ראש העירייה אליהו זהר, מ"מ ראש העיר עו"ד צלי מזרחי, סגן ראש העיר שמעון חזן, סגן ראש העיר יוסי סולימני, מנהל אגף החינוך ד"ר אבי אדרי, מנהלת מחלקת הגנים רחל גלאם ונכבדים נוספים. המצטיינים קיבלו תעודת הוקרה וזר פרחים, כל אחת ואחד מסיבות שונות כשהמכנה המשותף לכולם היה השקעה יוצאת דופן בתחום החינוך.

שי שמואל מגימנסיה דרכא ושקד יוסף מבית החינוך אמי"ת הנחו את הערב בכשרון רב. הערב התקיים בחסות עיריית קריית מלאכי, הסתדרות המורים, ורשתות החינוך דרכא ואמי"ת.

על ארגון טקס המצטיינים היו אחראים: שלמה אלחרר, רחל גלאם,  מנהלת בית ספר אלי כהן אירית טיירו ומנהלת מחלקת האירועים דבורה עתל. בסיום הטקס והנאומים עלו לבמה להקת 'הפרויקט של רביבו'.

שמות המצטיינים (לפי סדר הא-ב):

1.         אביביה מטודי- בי"ס אחוות אחים

2.         אהרון כהן - סייע

3.         אילנה חסין- בי"ס נצח ישראל

4.         אילנה עזר-  בי"ס הראל

5.         אלון זהבי– מחלקה לנוער

6.         אלונה רחמן- גננת

7.         ברכה טלה– בי"ס עציון

8.         דובה שייקביץ- בי"ס חב"ד בנות

9.         דינה ברושנסקי- סייעת

10.        דנה כהן  –בי"ס אלי כהן

11.        דניאל דוידי – בי"ס ישורון

12.        הרב גדעון גוחפי- בי"ס חב"ד בנים

13.        הרב יגאל בן דוד- בי"ס בית יוסף

14.        זהבה בן חמו.- בית ציפורה

15.        זנו ברטי - בי"ס הראל

16.        חדווה נדב – בי"ס אחוות אחים

17.        חנה סבג- סייעת

18.        יפה עזורי - סייעת

19.        ליאור פרץ – בי"ס  למחוננים לרום

20.        מרים פרידמן- תיכון בית חנה

21.        עליזה קול יעקוב- גננת

22.        פנינה ממן - סייעת

23.        ציפורה מהצרי -  גננת

24.        קרן  דויטש- גננת

25.        רותי קרן- מקדמת תחום השפה בגני הילדים

26.        שלהבת חיים- תיכון דרכא

27.        שרה סופר – תיכון אמי"ת

ראש העיר אליהו זהר
ד'ר אבי אדרי
מנחי הטקס
הפרויקט של רביבו
27 מצטיינים בחינוך

צילום- עיריית קריית מלאכי

 

תגובות

הוספת תגובה

שם
תוכן התגובה
תגובתך התקבלה בהצלחה ותפורסם לאחר בדיקה של צוות האתר.